خانه » Game » تصاویر فاش شده از call of duty خبر از بازگشت سری به جنگ جهانی دوم می دهند

تصاویر فاش شده از call of duty خبر از بازگشت سری به جنگ جهانی دوم می دهند

گر اخبار دنیای بازی های ویدیویی را دنبال می کنید، حتما تا حالا عکس های فاش شده از Call of Duty جدید را دیده اید. چند روزی است که یکی از یوتوبرها با انتشار ویدیویی که مضمون آن به Call of Duty امسال اشاره دارد، خبر ساز شده است. این یوتیوبر که TheFamilyVideoGamers نام دارد در ویدیو خود از آینده سری و بازگشت آن به دوران جنگ جهانی دوم، سخن به میان آورد و اطلاعاتی را در مورد این بازی با انتشار تصاویری از باکس آرت آن فاش کرده است.

چندی پیش هم اکتیویژن با تایید خبر عرضه یک Call of Duty در سال ۲۰۱۷، بازگشت این سری محبوب را به ریشه هایش وعده داده بود. همین وعده نا معلوم باعث شده که خبر فوق کمی به واقعیت نزدیک شود و برخی از طرفداران بازی را به توسعه اثری با محوریت جنگ جهانی دوم امیدوار کند.

با این حال باید گفت که اخبار منتشر شده به هیچ عنوان واقعی نیستند و نباید آن ها را باور کرد. دلایل ساده ای هم می توان برای غیر واقعی بودن این خبر ارائه کرد. اول آنکه صفحه TheFamilyVideoGamers در یوتوب تنها ۳۶۰ دنبال کننده ثابت دارد و بعید است که توسعه دهنده یا ناشری بخواهد که خبر معرفی بازی اش را به دست یک یوتوبر کم بازدید بسپارد.

علاوه بر این، با وجود آن که اکتیویژن «بازگشت به ریشه ها» را برای سری وعده داده، دلیلی وجود ندارد که Call of Duty جدید حتما به جنگ های غیر مدرن باز گردد و ممکن است این فرانچایز روند معمولی خود را پیش بگیرد و از جنگ مدرنی در زمان حال سخن بگوید.

طبق رسم هر سال، Call of Duty ها اغلب در فاصله زمانی میان ماه های آوریل و می معرفی می شوند و خوشبختانه برای به دست آوردن اطلاعات دقیق تر از آینده سری نباید زیاد منتظر بمانیم.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
تصاویر فاش شده از call of duty خبر از بازگشت سری به جنگ جهانی دوم می دهند, 10.0 out of 10 based on 1 rating

 

http://kiapayamak.ir/wp-content/uploads/2014/12/%D8%A8%D9%86%D8%B1-400250.jpg

 

 

 

http://kiapayamak.ir/wp-content/uploads/2014/12/kiapayamak.ir-register.gif

درباره امیر جلیلی

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.