خانه » Game » برترین بهترین و جدیدترین بازی ها و گیم های کامپیوتری 2016

برترین بهترین و جدیدترین بازی ها و گیم های کامپیوتری 2016

برترین بهترین و جدیدترین بازی ها و گیم های کامپیوتری 2016

برای آشنایی با بهترین و جدیدترین بازی های سال 2016 این مطلب را از سایت نایکر دات ای ار ببینید

جدیدترین بازی 2016نایکر

Quantum Breakبازی جدید 2016

بازی مامور زمان
برای طرفداران بازی مکس پین چه چیز از این بهتر که بدانید سازندگان این بازی به همان چیزی که در آن تبحر دارند، برگشته ند؛

اکشن خالص متمایل به آثار جان وو به علاوه (بولت تایم) Quantum Break همان عنوانی است که جای خالی آن مدت هاست حس می گردد. اثری متفاوت از گروه «رمدی» که این بار قهرمان شان را علاوه بر بولت تایم، به قدرت دست کاری زمان، تجهیز کرده اند.

 

شخصیت اصلی بازی «جک بویس» باید در مقابل بدمنی ظاهر گردد که می تواند زودتر از هر موجود زنده  آینده را پیش بینی کند و بر همان اساس حرکات بعدی خود را عملی سازد. جالب اینجاست که سرنوشت بازی براساس تصمیمات شما تغییر می کرد و سناریوهای متفاوتی را رقم می کنند؛

قراردادن قابلیت سنگرگیری هم باعث گردیده تا برای اولین بار رمدی سبک گیم پلی خود را با یکی از برترین المان های چند سال اخیر دنیای گیم تلفیق گردد و کنند.

 

به نظر می رسد این بازی مثل دیگر بازی این استودیو یعنی Alan Wake به صورت اپیزودیک روایت خواهد گردید. اگرچه تمامی قسمتهای بازی در یک پکیج عرضه میگردد.

این بازی یکی از امیدهای اصلی مایکروسافت در فصل تعطیلات سال نو میلادی به حساب می آید و آبان ماه به صورت انحصاری برای ایکس باکس وان عرضه خواهدشد.

تاریخ انتشار: آبان

 


 

برترین بازی 2016 pc نایکر

The Witnessبازی جدید 2016
دنیای به وسعت خیال
جاناتان بلو با ساخت Braid نام خود را جاودانه کرد و به نخستین از پرچم داران بازی سازان مستقل مبدل گردد و حالا افراد بسیاری چشم انتظار The Witness هستند

که امید می رود به یکی از بزرگ ترین آثار مستقل تبدیل گردد. در این عنوان اول شخص، گیمرها در نقش مرد بی نامی ظاهر می گردند که در جزیره ای دورافتاده از خواب بیدار می گردد. ویتنس اثری پازل محور است که از منظر بصری در سطح بالایی قرار میگیرد.

بلو نزدیک به چهار سال هست که روی این عنوان کار می کرد و انتظار می رفت که این بازی تا پیش از پاییز به صورت انحصاری برای پلی استیشن 4 نیز عرضه گردد.
تاریخ انتشار: اواخر تابستان

 


 

نایکر برترین بازی 2016 pc

Halo 5 بازی  جدید 2016

آخرین هنرنمایی مسترچیف

 

هیلو 5 نه تنها بزرگ ترین انحصاری این نسل کنسول مایکروسافت محسوب میگردد (حداقل تا اینجای کار)، بلکه از این شانس برخوردار هست که پس از سال ها Call of Duty را به زیر کشیده و خود بر تخت سلطنت ژانر شوتر تکیه بزند.

عنوانی که بسیاری در توصیف اش از واژه (جنگ ستارگان دنیای بازی) استفاده می کنند، پاییز امسال باز می گردد تا میلیون ها طرفدارش شاهد تازه ترین هنرنمایی مسترچیف ، قهرمان محبوب شان باشند.

 

هیلو 5 به لطف استفاده از سخت افزار ایکس باکس وان، 60 فریم و تمام HD خواهدبود. علاوه بر این بخش چندنفره بازی متحول شده و قهرمانش حالا برای نخستین بار هویت خودش را به نجات نسل بشر ارجح می دانند .

تیراندازی در هیلو 5 بسیار سریع تر از گذشته دنبال می گردد و البته قابلیت هایی همچون پرش های بلند، حرکت سریع به سمت سنگر، نشانه گیری دقیق و چند المان دیگر آن را بسیار به شوترهای روز دنیا نزدیک کرده هست.

 

این تغییرات به بخش تک نفره محدود نمی گردد و حالا کاربرانی که به عدم تغییر در قسمت چند نفره معترض بودند، می توانند خوشحال باشند که سازندگان از مواضع پیشین خود کوتاه آمده و درصدد تولید بخشی جدید هستند.

این بازی پرسروصدا مهر امسال به صورت انحصاری برای ایکس باکس عرضه خواهندشد.
تاریخ انتشار: مهر

 


 

 

برترین بازی 2016 pc نایکر

Bloodborne برترین بازی 2016

خون به پا خواهدشد
در عین حال که موج آسان سازی بازی ها طی 10 سال اخیر باعث کاهش کیفی بازی ها شده، (هدیتاکا میازاکی) هم چنان به ساخت بازی های سخت و طاقت فرسا مشغول است.

این بازی آخرین قسمت از سه گانه مشهور سخت ژاپنی است که این بار کنسول پلی استیشن 4 افتخار پذیرایی از آن را برعهده دارد. اثری که این بار از فضای فانتزی کناره گیری کرده و حال و هوای عناوین گوتیک را به مخاطب القا می کند.

 

بازی در خرابه های شهر افسانه ای (یارنام) دنبال می گردد. مکانی که روزگاری به عنوان شهر شفابخش شناخته می شد، اما ناگهان ویروسی ناشناخته در شهر پخش شد و انسان ها جای خود را به موجودات وحتشناک شب دادند.

اساس بازی صبر و آزمون و خطا میباشد. اثری شکنجه آور و در عین حال هیجان انگیز که در آن هر دشمنی قابلیت از پای درآوردن شخصیت اصلی را دارد . مبارزات البته با پیشرفتی شگرف همراه بوده ، طوری که حالا می توانید از 2 سلاح به صورت همزمان استفاده کنید.
تاریخ انتشار: پاییز

 


 

بهترین بازی 2016 پی سی

Rise of te Tomb Raider بهترین بازی 2016

قهرمانان نمی میرند بهترین بازی 2106
«تومب ریدر» و شخصیت لارا کرافت نامی آشنا برای بازی کن های سراسر دنیا است، ولی پس از عرضه سری Unchrted و ظهور ناتان دریک، تا حد زیادی این سری قدیمی زیر سایه عنوان جدید سونی قرار گرفت.

در عوض 2 سال پیش سازندگان این سری با بیرون ریختن تمامی ویژگی سری، عنوانی نوین را تهیه کردند که هرچند ظاهرش به دیگر عناوین سری شباهت داشت، ولی در درون، گیم پلی متحول شده ای را عرضه می کرد.

حالا بعد از 2 سال باید در انتظار قسمت 2 از سری متحول شده تامب رایدر باشیم که قهرمانش دیگر شباهتی به شخصیت های بزن بهادر ندارد، بلکه در پی اثبات فرضیه های خویش هست.

 

برعکس قسمت اول، حوادث این قسمت در چندین بخش مختلف جهان به وقوع می پیوندد؛

اگرچه در حال حاضر مشخص شده که بخش مهمی از بازی در برف و بوران سیبری سپری می شود. نقطه قوت تامب رایدر طرحی مراحل آن بود، چرا که برعکس سری نچارتد نه شخصیت های انسان بلکه «محیط» و «طبیعت» در نقش خطرناک ترین دشمن «لارا» ظاهر می شوند.

این بازی هم در تاریخ نامشخصی از پاییز امسال برای 2 کنسول ایکس باکس وان و ایکس باکس 360 عرضه خواهدشد.

تاریخ انتشار: پاییز

 


 

بهترین بازی 2016 پی سی

The Witcher3: Wild Hunt جدیدترین و بهترین بازی 2106
افسانه گرلت
بزرگ ترین سری بازی تاریخ لهستان که طرفداران پرشماری در سرتاسر دنیا داشته به پایانش نزدیک شده و همگی چشم انتظار آخرین قسمت مجموعه و پایان ماجراجویی «گرلت»، شخصیت اصلی بازی هستند.

گرلت پا به سن گذاشته باید در آخرین ماموریتش با خطرناک ترین تهدید که تا به حال با آن رو به رو شده،

دست و پنجه نرم کند. سپاه قدرتمندی به نام (شکار وحشی) به قلمرو شمال حمله کرده و اعضایش قصد دارند دنیا را به کام سیاهی بکشانند. گرلت در نقش بزرگ ترین جنگجوی باستانی باید راهی سفری دراز شود، حتی اگر این سفر ماحصلی جز نابودی خودش چیزی در بر نداشته است.

 

تاریخ انتشار: 3 اردیبهشت

 


 

جدیدترین بازی 2016 پی سی و

Below بازی جدید 2016
نهفته در اعماق
این بازی مستقل ایکس باکس 1 یکی از شانس های اصلی دریافت بهترین بازی مستقل امسال هست. اثری سخت و طاقت فرسا که از طراحی هنری منحصر به فردی بهره می گیرد.

Below عنوانی عجیب است که گیم پلی بسیار مشکلی دارد. در حقیقت این بازی وارث تاج و تخت بازی های نقش آفرینی قدیم است که در آن شخصیت ممکن است بارها و بارها از بین بروند و در نهایت با صبر در بازی پیشروی کنند. آنهایی که (بلو) را بازی کرده اند،

خبر از اثری جذاب داد ه اند که می تواند به یکی از پرفروش ترین های سال آینده در بخش دیجیتال تبدیل گردد. این اثر تا پیش از دی ماه عرضه خواهد گردید.
تاریخ انتشار: دی

 


 

جدیدترین بازی 2016 پی سی

Uncharted 4 بازی جدید 2016
فصل آخر ایندیانا جونز دنیای بازی
این بازی گل سرسبد فهرست و عناوینی است که همه در انتظارش هستند. ناتی داگ که این روزها سردمدار دنیای بازی است. پس از دو سال غیبت به گود بازگشته تا قهرمانش را بر دیگر به اوجه قله بازی ها برساند. «ناتان دریک» میانسال به مانند شوالیه تاریکی در سری کمیک «بازگشت بتمن»،

باردیگر مجبور می شود وارد کسب و کار قدیمی اش شود، با این تفاوت که این بار برادرش را کنار خود می بینید که برای بیش از 10 سال گمان می کرده مرده است.

 

داستان اما تنها بخش هیجان انگیز بازی محسوب نمی شود، زیرا طراحان خوش ذوق ناتی داگ با استفاده از سخت افزار جدید، آنچارتد جدید را به درجه ای رسانده اند که به قول خودشان در سطح کارهای روز هالیوود است.

سه گانه آنچارتد به عنوان پرفورش ترین سری پلی استیشن 3 و محبوب ترین عنوان 10 سال اخیر سونی شناخته می شود و همین کار برای آنچارتد 4 بسیار سخت کرده هرچند آنها با نمایش های جدید ثابت کرده اند که دود همچنان از کنده بلند می شود.
تاریخ انتشار: آبان

 


برترین بازی 2016 نایکر pc

 

Soma دانلود برترین بازی 2016
بیگانه ای در فضای بیکران
سری Amnesia از بهترین ترسناک های سال های اخیر بودند که به خوبی از پس وظیفه نخست شان – ایجاد رعب و وحشت و لرزه انداختن برتن بازی کن ها- برآمدند.

حالا همان گروه مستقل سوئدی به سراغ ساخت بازی جدید خود رفته که حال و هوای آثار ترسناک علمی/ تخیلی همچون بیگانه را دارد.

 

بازمانده ای در فضا که سعی دارد خود را از دست موجودات بیگانه خلاص کند. «سوما» به رسم دیرینه سازندگانش تا پیش از پایان دی ماه و البته فعلا برای کامییوترهای شخصی و پلی استیشن 4 عرضه خواهدشد؛

هرچند ساختنش برای کنسول های ایکس باکس وان هم دور از ذهن نیست.

تاریخ انتشار: دی

 


 

برترین نایکر بازی 2016 pc

The Legend of Zelda بهترین بازی 2016
آخرین امید نینتندو
افسانه «زلدا» یا «زلدا» یکی از آثار محبوب تالار مشاهیر دنیای بازی است که با آمدنش سبک جدیدی را پایه گذاری کرد.

درضمن همواره از این سری به عنوان قدیمی ترین ودر عین کامل ترین سری اکشن/ ماجراجویی تاریخ یاد می کنند. حالا که نینتندو در وضعیت مساعدی به سر نمی برد،

«لینک» و دیگر قهرمانان بازی دست به دست یکدیگر داده تا این شرکت ژاپنی و کنسول Wii U را از وضعیت اسف بار فعلی نجات دهند. این بازی که هنوز نام مشخصی ندارد و با کد رمز Zelda Wii U شناخته می شود، پاییز امسال روانه بازار خواهدشد.

 

هنوز اطلاعاتی درمورد داستان و زمان وقایع حوادث منتشر نشده، اما با توجه به نمایش ها می توان گفت که گرافیک بازی دستخوش تغییر و تحولات عظیمی شده و این بار با محیطی کاملا «دنیاباز» سروکار داریم که لینک می تواند در آن به راحتی گشت و گذار کرده و ماموریت هایش را به پایان برساند.

به معنای ساده تر تمام دنیا بازی قابل دسترس خواهدبود و لینک می تواند پیاده یا سوار بر اسب خود به محیط های مختلف سر بزند. تغییرات گیم پلی به همین نقطه ختم نمی شود، زیرا سازندگان برای بهبود مبارزات، استفاده از اسلوموشن را به آن اضافه کرده اند.
تاریخ انتشار: پاییز

 


 

بهترین بازی 2016 pc نایکر

Batman: Arkham Knight بهترین بازی 2016

شوالیه تاریکی در هم می شکند

بازی «بتمن، آرکهام سیتی» به لطف سری فیلم های شوالیه تاریکی نولان به شهرتی مثال زدنی رسید. از آن سو هم بتمن دنیای بازی آن قدر از منظر کیفی بالا بود که بسیاری آن را تحسین و سازندگانش را تمجید کردند. حالا کمپانی «برادرن وارنر» که چند سالی می شود به دنیای بازی وارد شده،

عنوانی دارد که می تواند هم پای نمونه هالیوودی اش قدم بردارد. آخرین قسمت از سه گانه آرکهام با ورود دشمنی به نام «شوالیه آرکهام» آغاز می شود که یک مامور بدذات و به شدت قدرتمندی است که برای نخستین بار قهرمان گاتهام سیتی را در هم می شکند.

 

در وصف او می توان گفت مخلوطی از «جوکر» و «بین» است و این یعنی یک مغز متفکر که از منظر قدرت بدنی هم ابرسربازی نیرومند محسوب می شود.

در این بازی برای اولین بار شاهد حضور ماشین مخصوص بتمن، بت موبیل هستیم که شوالیه تاریکی در بیشتر مواقع به آن دسترسی دارد. این بازی فروردین ماه برای ایکس باکس وان، پلی استیشن 4 و کامپیوترهای شخصی عرضه خواهدشد.

تاریخ انتشار: فروردین

 


 

بهترین بازی 2016

Just Cause 3 جدید ترین

بازگشت بزن بهادر
بازی را می توان اثری هم ردیف یک فیلم بالیوودی دانست. در حقیقت اکشن بازی آن قدر اغراق شده است که تنها فیلم های هندی توانایی رقابت با آن را دارند.

سازندگان قسمت سوم بازی نه تنها تغییری در روند سری ایجاد نکرده، بلکه اکشنش را به بالاترین میزان ممکن رسانده اند. داستان هیچ گاه در این سری جایگاه ویژه ای نداشته و تنها به عنوان بهانه برای شروع به آن نگاه می شود.

ادامه

البته که نقطه قوت بازی همچنان قلاب مشهور «ریکو»، قهرمان بازی است که توانایی گرفتن همه چیز را دارد؛ از کپسول گاز گرفته تا هواپیماهای مسافربری!

فراوانی وسایل نقلیه، جزیره ای وسیع، تعداد زیادی سلاح و آزادی عمل بی حد و حصر، از ویژگی های این بازی است که نمونه اش در هیچ بازی یافت نمی شود. گرافیک بازی به لطف استفاده از سخت افزار کنسول های نسل جدید تحسین برانگیز است کافی است

جزیره ای با تمام جزئیات را متصور شوید که شخصیت اصلی آن توانایی منفجرکردن هر چیزی را دارد.
تاریخ انتشار: اواخر پاییز

 


 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (3 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
برترین بهترین و جدیدترین بازی ها و گیم های کامپیوتری 2016, 10.0 out of 10 based on 3 ratings

 

http://kiapayamak.ir/wp-content/uploads/2014/12/%D8%A8%D9%86%D8%B1-400250.jpg

 

 

 

http://kiapayamak.ir/wp-content/uploads/2014/12/kiapayamak.ir-register.gif

درباره rahman

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.